Niezależnie od tego, czy organizujesz przyjęcie dla przyjaciół, czy po prostu masz ochotę na świeże produkty przez cały dzień, słoneczne patio jest idealnym miejscem do tego celu. Wspaniałą cechą patio jest to, że nie tylko możesz cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu, ale także możesz przekształcić taras w przytulną jadalnię. Dzięki kilku sztuczkom dekoratorskim, nawet najmniejsze podwórko może stać się gospodarzem wytwornego przyjęcia. Zapoznaj się z poniższymi pomysłami na stworzenie wspaniałej jadalni na świeżym powietrzu przy pomocy praktycznych mebli ogrodowych.

Meble ogrodowe z rozkładanym stołem dla 10 osób AK2FT64 Grey

Meble ogrodowe z rozkładanym stołem dla 10 osób AK2FT64 GreyMeble ogrodowe z drewnianym stołem 6 krzeseł + 4 pufy AK2FT64 Brown to funkcjonalny i wygodny zestaw mebli, składający się z sześciu krzeseł z poduszkami, czterech puf oraz rozkładanego stołu. Stół można rozsunąć w zakresie od 150 do 200 cm, a dołączone pufy zapewniają różne możliwości siedzenia, w zależności od potrzeb w danym momencie. Połączenie drewna i ręcznie wyplatanego technorattanu to eleganckie i trwałe meble, które będą pasować zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych tarasów.

Pokaż więcej

 

 

 

 

 

Zestaw mebli obiadowych do ogrodu 8+1 Nardi Bora Libeccio Antracite

2se 856aaDzięki zestawowi ogrodowych mebli jadalnianych Nardi Bora Libeccio 8+1 Antracite zapewnisz sobie komfortową oprawę tarasu, balkonu lub ogrodu. Doskonale sprawdzi się on podczas rodzinnych uroczystości i spotkań z przyjaciółmi. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. W skład zestawu wchodzi 8 krzeseł Bora oraz 1 duży stół, który dzięki wkładce wysuwanej można powiększyć ze 160 cm do 220! Przyda się to szczególnie podczas większych przyjęć rodzinnych, gdy potrzebujesz więcej miejsca na powierzchni stołu, a także gdy pod nim jest nierówne podłoże, dzięki temu, że jego nogi są odpowiednio wypoziomowane!

Pokaż więcej

 

 

 

 

Zestaw ogrodowy stół i 10 krzeseł 10NL160 z rozkładanym stołem 160-220

Zestaw ogrodowy stół i 10 krzeseł 10NL160 z rozkładanym stołem 160-220Zestaw mebli ogrodowych 10NL160 ze składanym stołem 160-220 to praktyczny i wszechstronny wybór na balkon, taras, a nawet do restauracji lub kawiarni, gdzie można urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu. Stół ma idealny rozmiar, dzięki czemu nadaje się również na małe spotkania. Meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów i odporne na wszelkie niekorzystne warunki pogodowe. W skład zestawu obiadowego wchodzi 10 krzeseł Net oraz stół Libeccio, który po złożeniu mierzy 160 cm, ale dzięki wkładce przedłużającej możemy go rozłożyć aż do 220 cm! Docenisz to szczególnie podczas większych uroczystości rodzinnych, ponieważ dzięki regulacji nóżek na nierównych powierzchniach możesz dostosować jadalnię tak, aby każdy znalazł przy niej swoje miejsce.

Pokaż więcej

 

 

 

Stół ogrodowy z fotelami dla sześciu osób Melody 6Y grafitowy

Stół ogrodowy z fotelami dla sześciu osób Melody 6Y grafitowyZ pomocą tego zestawu ogrodowego Melody 6Y możesz urządzić swój taras. W skład zestawu wchodzi wysoki stół jadalny, sześć foteli z wysokimi oparciami i zagłówkami oraz sześć poduszek na siedziska. Jest to idealne rozwiązanie do spożywania posiłków na świeżym powietrzu lub alternatywa dla produktów technorattanowych, które obecnie można spotkać na rynku! To, co sprawia, że te meble ogrodowe są wyjątkowe, to połączenie nowoczesnego wzornictwa i praktyczności - idealne dla każdego domu, który chce stworzyć wspaniałą atmosferę na zewnątrz! W naszym sklepie oferujemy zaufane europejskie marki, takie jak Curver, które zwracają uwagę nawet na drobne szczegóły. Jest to widoczne w ich wykonaniu - zestaw mebli Melody 6Y jest tego przykładem. Zestaw został stworzony przez fabrykę Curver przy użyciu wyłącznie wysokiej jakości materiałów polipropylenowych, które gwarantują stabilność bez względu na to, co sami stworzą.

Pokaż więcej

 

O mnie