O nas

 • Segura.pl to sprawdzony sklep internetowy, w którym oferowana jest wysokiej jakości oryginalna chemia samochodowa, gospodarcza i profesjonalna, a także akcesoria do detailingu, renowacji skór i sprzątania. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór środków do prania, płukania, mycia naczyń, a także do odświeżania powietrza, które są nie tylko skuteczne w działaniu, ale również bardzo wydajne w stosowaniu. W ofercie posiadamy również ręczniki papierowe, papiery toaletowe oraz różnego rodzaju artykuły sprzątające. Działając jako importer, dystrybutor i hurtownia chemii niemieckiej, dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie oryginalne produkty.

  Kosmetyki Samochodowe

  W naszej ofercie znaleźć można bogatą gamę produktów do detailingu, renowacji tapicerek skórzanych czy polerstwa. Współpracujemy z czołowymi producentami takimi jak ADBL, Soft99, Shinny Garage, Menzerna, Colourlock i wielu innych. Oferujemy m.in. szampony samochodowe, woski, sealanty, quick detailery, pasty polerskie oraz wszelkiego rodzaju preparaty i akcesoria które pozwolą utrzymać samochód w idealnym stanie.

  Sklep z chemią gospodarczą

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy sklep z chemią niemiecką, która jest tanio oferowana zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Proponujemy środki umożliwiające utrzymanie czystości w różnych pomieszczeniach: kuchniach, łazienkach, przedpokojach, toaletach itp. Znajdująca się w naszym asortymencie chemia z Zachodu to produkty, których dostawcami są między innymi tacy producenci jak Henkel, Frosch, Unilever oraz Procter & Gamble.

  Renowacja i pielęgnacja butów i skór

  Oferujemy szeroki wybór produktów do renowacji, pielęgnacji, czyszczenia i customizascji obuwia i artykułów skórzanych. Firmy Saphir, Tarrago czy Avel to czołowi producenci najwyższej jakości produktów takich jak pasty do butów, kremy do renowacji i koloryzacji czy farby do skóry i protectory.

Sprawdź stan połączenia z internetem